
Головки торцеві ударні YATO : квадрат- 1/2", М17,19,21мм l=150мм, Cr-Mo, для алюм. дисків 6 Од.
1 774 ₴
- В наявності
- Код: YT-10563
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір з 6 подовжувальних ударних головок для зняття алюмінієвих дисків. Рекомендується для обслуговування автомобілів та шин. Ковпачки з міцної ударопрочной стали CrMo. Ультратонкі, довгі стінки дозволяють послаблювати гвинти в місцях з жорстким ободом. У них є захисний рукав з м'якого пластику, який захищає диски від пошкодження лакофарбового покриття. Забезпечити легке звільнення навісного обладнання і гвинтів. Хромована обробка в 3 кольорах дозволяє легко розрізняти розміри. Розміри: 17, 19 і 21 мм. Довгий виліт завдяки довжині 150 мм. 3 змінних чохла. Диск: 1/2 ". Упакований в зручну валізу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774 ₴

