![Пружина для згину металопластикових труб YATO : Ø= 20 мм внутрішня, 76 см [25], фото 1](https://images.prom.ua/4568491133_pruzhina-dlya-zginu.jpg)
Пружина для згину металопластикових труб YATO : Ø= 20 мм внутрішня, 76 см [25]
238 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-21851
- +380 (73) 606-74-38
Внутрішня пружина YATO YT-21851 для згинання труб PEX-AL-PEX або PERT-AL-PERT. Плоский профіль пружинного дроту запобігає утворенню ребер, надрукованих на поверхні вигнутої труби. Конічний кінець одного кінця пружини полегшує її введення усередину труби. З іншого боку, гачок на іншому кінці дозволяє легко витягнути його з більш довгих ділянок труби. Пружини оцинковані, що робить їх стійкими до корозії та підвищеною стійкістю до стирання.
Переваги:
-внутрішні пружини необхідні для гідравлічних установок у системі PEX-AL-PEX або PERT-AL-PERT; полегшити вигин труб у потрібному напрямку і, перш за все, захистити їх від здавлювання та сплющування профілю.
-Полегшити точне визначення місця вигину; внутрішні пружини, на відміну зовнішніх пружин, не закривають трубу і зазначену точку вигину.
-Підвищують комфорт роботи; рука стискає трубу безпосередньо, а не пружину
-Прискорити роботу; дозволяють надійно і швидко згинати трубу в потрібному напрямку, не побоюючись сплющування її профілю
- застосування труби PEX-Al-PEX
- довжина 760 мм
- зовнішній діаметр 15 мм
- внутрішній діаметр труби 20 мм
- матеріал пружинна сталь #72
- чистота поверхні оцинкований
- профіль Плоский
- гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Трубозжинач |
| Мінімальний діаметр труби | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| довжина, см | 76 |
| тип труб | PEX-AL-PEX, PERT-AL-PERT |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 760 м |
| Основні атрибути | |
| Тип | Трубогин |
| Максимальний діаметр труби | 20 мм |
- Ціна: 238 ₴

