![Порохотяг вертикальний акумул. LUND : Li-Ion 22.2 В, 2.2 АГод, 120 Вт, збірник- 1 л, [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568578534_porohotyag-vertikalnij-akumul.jpg)
Порохотяг вертикальний акумул. LUND : Li-Ion 22.2 В, 2.2 АГод, 120 Вт, збірник- 1 л, [4]
5 124 ₴
- В наявності
- Код: 67120
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний вертикальний пилосос LUND 67120 (Польща)
Опис 67120:
- Пилосос циклонного типу призначений для збирання твердих підлоги і килимів за допомогою повітряного потоку.
- Пилосос не вимагає використання змінних пакетів для пилу.
- Повітряний потік створює циклонное завихрення, розділяючи зібране сміття на фракції.
- Продукт розроблений виключно для домашнього використання.
Технічні характеристики 67120
| Виробник | LUND |
| Ємність пилозбірника, л | 1 |
| Вага, кг | 0.8 |
| Акумулятор | LI-ION |
| Напруга, В | 22.2 |
| Ємність акумулятора, Ач | 2.2 |
| Потужність, Вт | 120 |
| Режимів роботи | 2: MAX і ECO. Режим MAX - до 25 хвилин роботи, режим ECO - до 35 хвилин роботи. |
| Час зарядки, з | 4-5 |
LUND – Широкий асортимент електроінструменту.
Лінія бренду LUND продукції включає:
- перфоратори,
- кутові шліфувальні машини,
- багатофункціональні шліфувальні машини ,
- поліровка,
- лобзик
- циркулярні пили,
- теплові гармати,
- занурювальні насоси та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 35 хв |
| Напруга акумулятору | 22.2 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 124 ₴

