![Світильник вуличний, сонячний, акумулятор.-3,В, 900мАг з датчиком руху-3м YATO; світл. P=120lm [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568576238_svitilnik-vulichnij-sonyachnij.jpg)
Світильник вуличний, сонячний, акумулятор.-3,В, 900мАг з датчиком руху-3м YATO; світл. P=120lm [12]
838 ₴
- В наявності
- Код: YT-81856
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний прожектор на сонячних батареях з датчиком руху YATO YT-81856 (Польща)
Опис YT-81856:
- Настінний світильник сонячний YT-81856 - це сучасний вуличний світильник, що працює від сонячного випромінювання.
- Лампа має два автоматичних режиму роботи.
- Завдяки присмерковому датчику лампа включається автоматично після настання темряви.
- Коли датчик руху виявляє присутність в радіусі 3 метрів, лампа світиться протягом 30 секунд.
- Світловий потік в 120 лм забезпечує достатнє освітлення найближчого оточення лампи.
- Протягом дня, коли денного світла досить, лампа не включається навіть при виявленні руху. Протягом цього часу сонячна панель заряджає літій-іонний акумулятор ємністю 900 маг. Час зарядки акумулятора становить 8 годин.
- Високий клас герметичності лампи IP65 дозволяє встановлювати лампу у зовнішніх і вологих умовах.
- Перевага лампи полягає в простій і швидкою установці з використанням поставляються кріпильних елементів і не вимагає яких-небудь силових кабелів.
- Автоматичні режими роботи означають, що лампа не потребує обслуговування, а харчування сонячної панелі також означає відсутність експлуатаційних витрат.
Технічні характеристики YT-81856
| Виробник | YATO |
| Розміри, мм | 125 х 97 х 50 |
| Блок живлення | золотиста панель |
| Світловий потік, лм | 120 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Світлий колір | 6000K |
| Акумулятор | Li-Ion 3.7v 900mAh |
| Сонячна панель | 0.49 W |
| Час освітлення, год | 8 |
| Сутінковий датчик | так |
| Датчик руху | з дальністю 3 м |
| Клас захисту | III |
| Джерело світла | SMD LED |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 120 лм |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 97 см |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 50 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

