![Форми для виготовлення бруківки VOREL : 400 х 400 x 40 мм, з поліпропілену [10/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568571795_formi-dlya-vigotovlennya.jpg)
Форми для виготовлення бруківки VOREL : 400 х 400 x 40 мм, з поліпропілену [10/80]
406 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 35064
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форми для виготовлення бруківки VOREL : 400 х 400 x 40 мм, з поліпропілену [
Технічні характеристики 35064
| Виробник | VOREL |
| Матеріал | поліпропілен |
| Розміри, мм | 400 х 400 х 40 |
VOREL — бренд компанії TOYA, яка є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю й ціною, а також найширший асортимент. Компанія містить понад 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстернях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення за матеріалом | Для бетону, Для гіпсу |
| Стан | Новий |
| Спосіб переміщення форми | Комбінований |
| Спосіб виробництва виробів | Стендової |
| Форми для виробництва ЗБВ виробів | Плити дорожні |
| Кількість одночасно виготовлених виробів | 8 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406 ₴

