
Заклепочник ручний YATO для нітів Ø= 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм, l = 190- 270 мм
1 105 ₴
- В наявності
- Код: YT-36070
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепник бічний 2,4 — 4,8 м, YT-3600 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.72 кг |
| Довжина інструменту | 270 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Розміри витяжних заклепок | 4.0 мм, 3.2 мм, 4.8 мм, 2.4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип голови | Неповоротна |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴

