![Ключ хрестоподібний VOREL 17x19x21x1/2" балонний зміцнений [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568565784_klyuch-hrestopodibnij-vorel.jpg)
Ключ хрестоподібний VOREL 17x19x21x1/2" балонний зміцнений [10]
418 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 57020
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестовий ключ для автомобільних коліс. Конструкція посилена заклепочним з'єднанням. Включає головки на 17 мм, 19 мм, 21 мм та 1/2 дюйма.
Технічні Характеристики 57020
| Виробник | Vorel |
| Матеріал | вуглецева сталь № 45 |
| Розмір | 17x19x21x1/2" (12,7 мм) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.233 кг |
| Довжина інструменту | 355 мм |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 21 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | хрестоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴

