![Скребок VOREL для розшивки фугованих швів великий, 50х2 мм [12/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568565778_skrebok-vorel-dlya.jpg)
Скребок VOREL для розшивки фугованих швів великий, 50х2 мм [12/60]
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 04405
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шабер для фугування великий, 04405 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 115 кг |
| Довжина інструмента | 160 мм |
| Прогумований держак | Немає |
| Ширина полотна | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

