
Стержні клейові YATO зелені : Ø=7,2 мм, L=100 мм, уп. 12 шт.
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-82444
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стержні клейові YATO зелені : Ø=7,2 мм, L=100 мм, уп. 12 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага упаковки | 0.05 кг |
| Діаметр | 7.2 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴

