![Шліфмашина пневматична YATO ексцентрикова , з диском Ø=50мм, 0.63 MPa, спожив. повітря-113 л/хв [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568539931_shlifmashina-pnevmatichna-yato.jpg)
Шліфмашина пневматична YATO ексцентрикова , з диском Ø=50мм, 0.63 MPa, спожив. повітря-113 л/хв [20]
1 572 ₴
- В наявності
- Код: YT-09730
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина пневматична YATO ексцентрикова , з диском Ø=50мм, 0.63 MPa, спожив. повітря-113 л/хв [20]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Амплітуда коливань | 2.5 мм |
| Вага | 0.86 кг |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Тип пневмошліфувальної машини | Ексцентрикова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴

