
Насос для брудної води FLO мережевий, 550Вт, 11500 л/год, макс.висота- 14 м
2 266 ₴
- В наявності
- Код: 79772
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для брудної води FLO мережевий, 550Вт, 11500 л/год, макс.висота- 14 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 14 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴

