![Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 48-51/ 22 мм, оцинкований [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568534744_homut-stalevij-z.jpg)
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 48-51/ 22 мм, оцинкований [100]
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 73798
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Хомут сталевий із гвинтовим затискачем GBS VOREL 73798
Особливості Сталевого хомута з гвинтовим затискачем GBS VOREL 73798
- Призначений для кріплення гнучких шлангів із твердої гуми, посилені пластиком або сталлю
- Виготовлені з вуглецевої сталі, покритої алюцинком
- Захищений від корозії
- GBS шарнірне закриття з двома штифтами
- Шестигранна головка гвинта дає змогу використовувати гайкові ключі, торцеві та розвідні ключі
- Забезпечує рівномірний тиск на шланг по всьому колу
- Тип хомута – Силовой
- Сфера застосування хомута — Для шлангів
- Материал хомута – Сталь
- Покриття — Алюцинк
- Діаметр — 48-51 мм
- Ширина стрічки — 22 мм
- У пакованні — 1 шт.
Інформація про бренд
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка містить у собі безліч різновидів інструменту. Відмітною особливістю бренда є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 51 мм |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 48 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для шлангів |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Силовий |
| Колір | Сірий |
| Ширина смуги | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴

