![Індикатор напруги YATO контрольний цифровий 12-250 V LCD [20/500], фото 1](https://images.prom.ua/4568534743_indikator-naprugi-yato.jpg)
Індикатор напруги YATO контрольний цифровий 12-250 V LCD [20/500]
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-2861
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тестер напруги цифровий 12-, YT-2861 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.022 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Монітор | LCD |
| Стан | Новий |
| Функції | Продзвонювання ланцюга |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴

