Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
СтанНовий
-
Ручні мітчики з 3-х частин виготовлені з високоякісної сталі. Призначений для нарізування метричного різьблення в металі. Для наскрізних та глухих отворів.
Технічні характеристики 24410
| Виробник | Vorel |
| Кількість, шт | 3 |
| Розмір | М14 |
| Крок різьби, мм | 2 |
| Довжина, мм | 80 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 14 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴

![Мітчик VOREL М14 х 2 мм, l= 80 мм, набір 3 шт [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568499454_mitchik-vorel-m14.jpg)
