![Круг для точила VOREL : 200х31,75х30 мм (дрібнозернистий) [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568520372_krug-dlya-tochila.jpg)
Круг для точила VOREL : 200х31,75х30 мм (дрібнозернистий) [10]
345 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 08875
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг д/настільного точилу
Коло 08875 VOREL призначений для точильного верстата для подальшого шліфування або заточування поверхні з металу, алюмінію та ін. Дрібнозернистий абразив застосовується для зняття не великого шару металу
Характеристики
- Розмір 200 х 31.75 х 30мм
- Швидкість 35м/с
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 31.75 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал кола | Абразив |
| Вид обробки | Шліфування |
| Призначення | Шліфувальний |
| Тип оброблення | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

![Круг для точила VOREL : 200х31,75х30 мм (дрібнозернистий) [10], фото 2](https://images.prom.ua/4568520373_w159_h159_krug-dlya-tochila.jpg)
