![Набір головок торцевих VOREL : квадрат 1/4", М4-13 мм з тріщаткою [16 Од.] [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568518235_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих VOREL : квадрат 1/4", М4-13 мм з тріщаткою [16 Од.] [20]
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 58160
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір насадок торцевих із тріскачками застосовується для професійної роботи з нарізними з'єднаннями (46 од.) Хром-ванадий.
| Склад набору: |
1/4" трещотка с реверсом на (72 зубці); 1/4'' головки (14 шт.): 4, 4.5, 5, 5.5, 6-14 мм; гнутий держак 150 мм; вороток 100 мм; подовжувачі 50 і 100 мм; 1/4" викруткова ручка 150 мм; 1/4" адаптер квадрат-шестигранник; шестигранні ключі: 1.27, 1.5, 2, 2.5 мм; карданний шарнір; насадки 21 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

