Сейф з електронним замком 35х25х25 см Vorel 78641 (Польща)
Сейф с цифровым замком Vorel из толстого стального листа, с возможностью монтажа на стене или на полу. Устройство оснащено системой предупреждения о низком заряде батареи. Работает на 4 батарейки типа АА (1,5 В). Функция аварийного открывания с помощью замка с замком.
Технічні характеристики 78641
| Виробник | Vorel |
| Опис | сейф з електронним замком |
| Зовнішні розміри (шир. x вис. x глиб.), мм | 350 x 250 x 250 |
| Внутрішні розміри (шир. x вис. x глиб., мм | 340 x 190 x 240 |
| Товщина дверей, мм | 4 |
| Товщина стін, мм | 2 |
| Вага, кг | 12,5 |
| Харчування | 4 батарейки типу АА (1,5 V) |
| Блокувальної механізм | два циліндричних стрижня |
| Замок | електронний – PIN (комбінація 3 – 8 цифр) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина дверей | 4 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 12.5 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 190 мм |
| Внутрішня глибина | 240 мм |
| Внутрішня ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 335 ₴

![Сейф з електронним замком VOREL 35х25х25см [1/32], фото 1](https://images.prom.ua/4568503560_sejf-z-elektronnim.jpg)
