
Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø26-28 мм, L=75/150 мм, до нержав. і конструкц.сталі, 2 шт
542 ₴
- В наявності
- Код: YT-44627
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø26-28 мм, L=75/150 мм, до нержав. і конструкц.сталі, 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Тип | Свердло |
| В наборі | 2.8 мм, 2.6 мм, 26 мм, 28 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Набір | Так |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴

