
Свердло коронка по бетону VOREL : Ø= 65 мм, з направляючою, SDS хвостовик
404 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 03245
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ВиробникVOREL (Польща)
МатеріалHCS (вуглецева сталь)
Діаметр65 мм, 80 мм
Тип хвостовикаSDS plus
СВЕРЛО "КОРОНКА" ПО БЕТОНУ З SDS ХВОСТВІКОМ VOREL
- Матеріал: HCS (вуглецева сталь)
- Ядро свердла з 6 вставками з карбіду високої якості, припаяне до сталевого корпусу
- Підходить для свердління по бетону, силікату, цеглині
Діаметр: 65мм, 80мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Призначення | Універсальне |
| Конструкція | Збірна |
| Покриття робочої частини | Карбідне порошкове |
| Тип хвостовика | SDS |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Цегла |
| Максимальний діаметр | 65 мм |
| Мінімальний діаметр | 65 мм |
| Застосування коронки/пили | Цегла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

