
Диск шліфувальний по металу NINJA : тип 27, Ø= 125 х 22.23 мм, t= 6,0 мм (10шт/уп)
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 65V025
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск шліфувальний по металу NINJA : тип 27, Ø= 125 х 22.23 мм, t= 6,0 мм (10шт/уп)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Зачистний, Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

