![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568558157_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1]
366 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 78811
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRD
Розміри 312х167х130 мм
матеріал ПВХ
Вміст набору ящик для інструментів, лоток з тримачами для біт, відділення, що замикається x2
Розмір 12" (30,0 см)
Бічна ручка ТАК
Ящик для інструментів 12" з висувним піддоном з тримачем для біт і додатковими органайзерами для зберігання дрібниць. Виготовлений із пластику. Міцна застібка запобігає небажаному відкриттю під час перенесення. Ящик має спеціально профільовані бічні ручки для зручності перенесення. Використовується для зручне транспортування різноманітних предметів, наприклад, інструментів, рибальських приналежностей тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴

![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 2](https://images.prom.ua/4568558158_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 3](https://images.prom.ua/4568558159_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 4](https://images.prom.ua/4568558160_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 5](https://images.prom.ua/4568558161_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
