![Степлер з регулятором сили YATO Скоби:(пряма 4-14х11,3мм;півкр 10-12х6,3мм) Цвях-10-14x2 t= 1.2мм[6], фото 1](https://images.prom.ua/4568554202_stepler-z-regulyatorom.jpg)
Степлер з регулятором сили YATO Скоби:(пряма 4-14х11,3мм;півкр 10-12х6,3мм) Цвях-10-14x2 t= 1.2мм[6]
544 ₴
- В наявності
- Код: YT-70020
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер 4-14 мм для скоб 0,7 мм, YT-7007 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна довжина цвяха | 14 мм |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 10 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Важільний |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴

