![Бензопила ланцюгова YATO; 56,5 см³, 2,5 кВт, шина- 20" (48 см) [1/18], фото 1](https://images.prom.ua/4568544482_benzopila-lantsyugova-yato.jpg)
Бензопила ланцюгова YATO; 56,5 см³, 2,5 кВт, шина- 20" (48 см) [1/18]
7 320 ₴
- В наявності
- Код: YT-84910
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Бензопила Yato (YT-84910): Потужна й ергономічна ланцюгова бензопила YATO YT-84910 призначена для зручної та легкої роботи. Має систему, що підвищує безпеку та комфорт використання. Параметри, що використовуються, підвищують ефективність інструмента та дають змогу використовувати його в садових роботах. Добре працює під час різання дерев і підрізання чагарників і гілок. Особливості: Система вентиляції палива Проста функція запуску (Easy Start) Прозора кришка паливного бака для легкого контролю кількості рідини Антивібраційна ручка Зручна, профільована ручка Кришка тягового елемента Автоматичне змащення ланцюга Відповідно до стандарту викидів EURO 2 Універсальний ключ у комплекті Комплектація: бензопила, шина, ланцюг, захисний кожух, ключ-викрутка, інструкція,
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Бензопила Yato (YT-84910): Виробник YATO Потужність 3,4 к.с. Потужність 2500 Вт Об'єм циліндра 56,5 см3 Довжина шини 50 см/20" Крок ланцюга 0,325" Ширина паза 0.058"/1,5 мм Об'єм паливного бака 0,24 л Об'єм оливного бака Н/Д Вага 5,9 кг Країна торгової марки Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 480 мм |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
- Ціна: 7 320 ₴

