
Диск відрізний по металу і нержав. сталі тм "NORTON VULCAN"; Ø= 115х22,2 мм, t= 1,0 мм
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 70V101
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: По металу і нержавіючої сталі
Вид кола: Суцільний
Діаметр кола: 115 мм
Товщина кола: 1 мм
Діаметр отвору: 22.2 мм
Оберти: 12250 обр/хв
Диск відрізний по металу використовується для різання металевих труб, куточків та профілів, листового металу різної товщини, металевих стрижнів та дроту за допомогою кутових шліфувальних машин, настільних та стаціонарних верстатів. При правильній експлуатації використовувати його можна з мінімальними зусиллями та втратами металу, а також з економією електроенергії. Оброблюваний метал не нагрівається, а в місцях різання відсутні задирки та запікання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴

