
Насадка викруткова STHOR : TORX T8 x 25 мм, HEX 1/4", Cr-V, 3 шт (DW)
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 65490
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Викрутка насадка T8 STHOR 65490
Викруткова насадка T8 - 1/4" STHOR довжиною 25 мм, призначена для використання з шуруповертами та гайковертами. Фрезерований профіль з піскоструминною обробкою, захищений антикорозійним покриттям.
Характеристики STHOR 65490
Тип насадки - TORX (зіркова)
Розмір - T8
Довжина – 25 мм
Розмір посадки – 1/4"
Матеріал - хром-ванадієва сталь CrV 6150
Кількість в упаковці – 3 шт
Викруткова насадка T8 - 1/4" STHOR довжиною 25 мм, призначена для використання з шуруповертами та гайковертами. Фрезерований профіль з піскоструминною обробкою, захищений антикорозійним покриттям.
Характеристики STHOR 65490
Тип насадки - TORX (зіркова)
Розмір - T8
Довжина – 25 мм
Розмір посадки – 1/4"
Матеріал - хром-ванадієва сталь CrV 6150
Кількість в упаковці – 3 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркування накінечника | Т 8 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴

