![Ножиці для кабелю YATO : Ø=7 мм, l=210 мм [6/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568523360_nozhitsi-dlya-kabelyu.jpg)
Ножиці для кабелю YATO : Ø=7 мм, l=210 мм [6/60]
241 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1967
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
YATO YT-1967 холодковані кліщі для різання дроту з двокомпонентними кришками рукояток.
- матеріал CrV 50
- застосування електрика, різання мідних проводів, різання алюмінієвих проводів
- довжина 210 мм
- матеріал ручки ПВХ
- технологія виготовлення холоднокований
- функції різання дроту
- твердість щелепи 55-60 HRc
- оздоблення щелепи чорнений, полірований
- діаметр різання 7 мм
- твердість тіла 42-48 HRc
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний діаметр проводу, троса | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип інструменту | кабелеріз |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектричне покриття | Немає |
| Довжина інструмента | 210 мм |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Різання арматури | Немає |
| Різання бронованого кабелю | Немає |
| Різання троса | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴

