![Струбцина кована з пластиковою ручкою YATO, l=250х80 мм [10/30], фото 1](https://images.prom.ua/4568495160_strubtsina-kovana-z.jpg)
Струбцина кована з пластиковою ручкою YATO, l=250х80 мм [10/30]
602 ₴
- В наявності
- Код: YT-6403
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина столярна YATO призначена для фіксації деталей при склеюванні або обробці виробів. Виготовлена зі сталі. Має пластикову ручку і гвинт з трапецеїдальної різьбленням.
ОСОБЛИВОСТІ СТРУБЦІЙНІ F-БРАЗНОЇ YT-6403
- Тип – F-подібна
- Змінні губки
- Ширина затиску – 250 мм
- Глибина затиску – 80 мм
- Матеріал – сталь
- Вага – 0.65 кг
- Швидке регулювання
- Затискач викуваний із суцільного шматка сталі.
- Натискний гвинт із трапецеїдальною різзю
-
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
-
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.65 кг |
| Виступ | 80 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Наявність "розвантаження" для кабелю | Ні |
| Наявність маніпулятора | Ні |
| Наявність петлі для "маси" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

