
Стіл для майстерні VOREL : 1700 х 600 х 840 мм, 6 шухляд, з лакованої бляхи t= 0.8-1 мм
27 983 ₴
- В наявності
- Код: 58456
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл для майстерні VOREL : 1700 х 600 х 840 мм, 6 шухляд, з лакованої бляхи t= 0.8-1 мм
Він дозволяє створити зручне робоче місце та безпечно зберігати інструменти.
- з листового металу з порошковим покриттям завтовшки 0,8-1 мм.
- міцна, надійна конструкція
- двері, що замикаються, посилені спеціальним профілем
- для самостійного складання
- 2 полиці
- фанерний верх 1700 х 600 х 20 мм
- 6 висувних ящиків на шарикопідшипниках із вантажопідйомністю до 15 кг.
- розміри: 1700 х 600 х 840 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація столу | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Загальні параметри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип мебели | Тумба станкова інструментальна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Повне висування ящика | Да |
| Максимальне навантаження на висувну скриньку | 15 кг |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу верстата | Сталь |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 983 ₴

