![Головка торцева ударна 12-гранна YATO : квадрат 1", М= 80 мм, L = 100 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568513620_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 12-гранна YATO : квадрат 1", М= 80 мм, L = 100 мм [4]
2 759 ₴
- В наявності
- Код: YT-11995
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударна головка YATO YT-11995 для автомобільних маточин. Розмір приводу 1", розмір головки 80 мм. Виготовлений із хромомолібденової сталі. Ударна головка призначена для маточин вантажних автомобілів та інших машин.
дванадцятикутний
матеріал: ХромМо
твердість: 38-45HRC
загалом використовується для маточин Volvo FM12, Scania (задня маточина), вантажівок Renault
Конструктивні та функціональні особливості
Матеріал
хромомолібденова сталь
Призначення
для гаража
Додаткова інформація
Тип товару
торцеві головки
Тип
ударні
Гарантія
14 днів
Розмір/номер
80 мм
Посадковий квадрат
1"
Кількість предметів у наборі
1 шт
Кількість граней
дванадцятигранні
Довжина:
100 мм
Клас
побутової
Країна походження
Польща
Комплектація
- Торцева головка;
- паковання
Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 80 мм |
| Розмір min | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 759 ₴

