![Головка торцева ударна 12-гранна YATO : квадрат 1", М= 85 мм, L = 102 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568511458_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 12-гранна YATO : квадрат 1", М= 85 мм, L = 102 мм [4]
3 449 ₴
- В наявності
- Код: YT-11998
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударна головка для автомобільних маточок. Розмір приводу 1" (25 мм), розмір головки 85 мм. Виготовлений із хромомолібденової сталі. Ударна головка призначена для маточок вантажних автомобілів та інших машин.
Параметри
- Дванадцятикутний.
- Матеріал: ХромМо.
- Твердість: 38-45HRC.
- Використовується в основному для маточок автомобілів Ford Transit та Iveco Daily.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 85 мм |
| Розмір min | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴

