![Ключ ріжково - накидний VOREL, М 27 мм [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568494714_klyuch-rizhkovo-.jpg)
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 27 мм [10/60]
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 51270
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 27 мм Бренд Vorel Символ 51692 Серія GRD Матеріал CrV Обробка поверхні хромована, сатинована Довжина 310 мм Технологія виготовлення крапельне кування Розмір 27 мм Кут нахилу головки 15 ˚ Гайковий ключ Vorel 51692 з відкритим кінцем 27 мм, виготовлений з хром-ванадієвої сталі CrV. Кований, ідеально відкалібрований ключ. Сатиноване покриття мінімізує ковзання забрудненого маслом ключа. Шестигранний кінець накидного ключа, додатково вигнутий для полегшення маневрування ключем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 27 мм |
| Розмір min | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

