![Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568502423_lihtar-svitlodiodnij-ruchka.jpg)
Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80]
345 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-08511
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.127 г |
| Довжина | 292 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Режим SOS, Мінімальний, Максимальний, Середній, Миготливий |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 7000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

![Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80], фото 2](https://images.prom.ua/4568502424_w159_h159_lihtar-svitlodiodnij-ruchka.jpg)
![Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80], фото 3](https://images.prom.ua/4568502425_w159_h159_lihtar-svitlodiodnij-ruchka.jpg)
![Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80], фото 4](https://images.prom.ua/4568502426_w159_h159_lihtar-svitlodiodnij-ruchka.jpg)
![Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80], фото 5](https://images.prom.ua/4568502427_w159_h159_lihtar-svitlodiodnij-ruchka.jpg)
![Ліхтар світлодіодний "ручка" YATO; живлення від батарейок 3х ААА, 200 Lm, магніт + кліпса [20/80], фото 6](https://images.prom.ua/4568502428_w159_h159_lihtar-svitlodiodnij-ruchka.jpg)
