
Полотно для металу VIROK 24TPI. 300x25x0,6 мм. для ножівки двостороннє. уп. 3 шт.
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 10V201
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Полотно ножівне для металу VIROK 300 мм (10V201): Полотно для металу VIROK 10V201 300x25x0,6 мм 3 шт. — призначене для ручних ножівок. Застосовується для акуратного прямолінійного різання листової сталі, металопрокату, профілів із кольорового металу, тонкої фанери, не крихкого пластику, склотекстоліту, вініпласту.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Полотно ножівне для металу VIROK 300 мм (10V201): Виробник VIROK Призначення За металом Довжина 300 мм Зубців на дюйм Н/Д Кількість 3 шт Країна торгової марки Україна Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Призначення полотна | Ножівка |
| Застосування полотна | Метал |
| Розташування зубів | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

