![Свердло універсальне STHOR : YG6X, з 6-гран. хвостовиком-1/4", Ø= 6 мм, l= 110/50 мм [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568486881_sverdlo-universalne-sthor.jpg)
Свердло універсальне STHOR : YG6X, з 6-гран. хвостовиком-1/4", Ø= 6 мм, l= 110/50 мм [100]
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 21686
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло універсальне STHOR : YG6X, з 6-гран. хвостовиком-1/4", Ø= 6 мм, l= 110/50 мм [100]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴

