![Головка торцева ударна 6-гранна YATO: квадрат 3/4", М= 29 мм, L = 53 мм [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568486873_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO: квадрат 3/4", М= 29 мм, L = 53 мм [12/48]
434 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1079
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торцева ударна шестигранна 3/4" YATO виготовлена з хромо-молібденової сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними сполуками, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дають кріпленню заклинювати під час роботи.
Відповідає всім чинним стандартам ISO і DIN.
Характеристики
- Тип головки: шестикутна, коротка
- Матеріал: Хромомолібденова сталь CrMo SCM440
- Чистота поверхности: фосфатований
- Розмір головки: 29 мм
- Зовнішній діаметр головки: 46 мм
- Розмір тримача інструмента: 3/4" (19 мм)
- Зовнішній діаметр тримача: 44 мм
- Загальна довжина: 53 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/4" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 29 мм |
| Розмір min | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴

