![Ножиці до живоплоту YATO : Cталеві, прямі, L= 520x205 мм [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568573605_nozhitsi-do-zhivoplotu.jpg)
Ножиці до живоплоту YATO : Cталеві, прямі, L= 520x205 мм [24]
680 ₴
- В наявності
- Код: YT-8821
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кущорізи YATO YT-8821 загальною довжиною 520 мм. Довжина різання (лезо) становить 205 мм.
Характеристики:
- Довжина — 520 мм
- Матеріал ручки — сталь, ТПР
- Матеріал леза — вуглецева сталь #1050
- Оздоблення леза — хромований, піскоструминний
- Тип леза — хвилястий
- Довжина клинка — 205 мм
- Блокування — НІ
- Країна-виробник — Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина леза | 205 мм |
| Загальна довжина | 520 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

