![Сікатор YATO : Телескопічні ручки, Ø= 35 мм, L= 630-960 мм [6/12], фото 1](https://images.prom.ua/4568570136_sikator-yato-.jpg)
Сікатор YATO : Телескопічні ручки, Ø= 35 мм, L= 630-960 мм [6/12]
1 015 ₴
- В наявності
- Код: YT-8838
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Гілкоріз телескопічний Yato (YT-8838): Особливості луни Yato телескопічний (YT-8838): Професійна якість Гострі та міцні леза виготовлені з високовуглецевої сталі Телескопічні ручки: 63 см — 96 см Ергономічний дизайн Ручки з протиковзними накладками — для максимального комфорту та безпеки під час роботи Надійність і тривалий термін експлуатації
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Гілкоріз телескопічний Yato (YT-8838): Виробник YATO Тип сучкоріза Механічний Особливості сучкоріза Телескопічний Діаметр зрізу 35 мм Загальна довжина 96 см Матеріал Сталь Вага 1500 г Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина леза | 35 мм |
| Загальна довжина | 960 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴

