Опис
Гусечний секатор полегшить роботу в саду. Завдяки йому можна зрізати високі гілки, не використовуючи драбини. Завдяки додатковому пиляльному полотну також можна зрізати товстіші гілки, ніж за допомогою секатора.
Характеристики:
- Довжина — 325 мм
- Матеріал ручки — сталь, ПВХ
- Матеріал леза — сталь
- Оздоблення леза — з тефлоновим покриттям
- Максимальний діаметр різання — 28 см
- Країна-виробник — Польща
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Довжина полотна | 325 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Ні |
| Тип інструмента | Гілкоріз |
| Матеріал ручки | Комбінований |
| Загальна довжина | 325 мм |
| Загальні | |
| Вага | 0.86 кг |
- Ціна: 1 084 ₴

![Сучкоріз штанговий YATO : ножівка, L= 325 мм [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568569346_suchkoriz-shtangovij-yato.jpg)
