![Тріщатка VOREL до головок торцевих, квадрат 1/2", L= 250 мм, 45T [20/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568493922_trischatka-vorel-do.jpg)
Тріщатка VOREL до головок торцевих, квадрат 1/2", L= 250 мм, 45T [20/40]
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 53540
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Тріскачка VOREL 1/2" 45 зубців (53540): Тріскачка призначена для слюсарно-монтажних робіт. Виготовлена з вуглецевої сталі. Ручка з якісної гуми. Зручна у використанні та є досить міцною для виконання великого обсягу робіт. Форма тріскачки — пряма. Квадрат - 1/2". Довжина — 250 мм. Кількість зубців — 45. Простота та зручність у використанні. Надійність і тривалий термін експлуатації.
Габарити упаковки: 225x30x35 мм
Вага брутто: 271 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Вага | 0.271 кг |
| Квадрат | 1/2" |
| Оміднений інструмент | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴

