![Підставка багатофункційна VOREL під взуття, вазони, акумулятори, відра; 780х 384х 32 мм [30], фото 1](https://images.prom.ua/4568551823_pidstavka-bagatofunktsijna-vorel.jpg)
Підставка багатофункційна VOREL під взуття, вазони, акумулятори, відра; 780х 384х 32 мм [30]
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 67260
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка багатофункційна VOREL під взуття, вазони, акумулятори, відра; 780х 384х32 мм
Підставка багатофункціональна VOREL 67260
ТЕХНІЧНІ характеристики багатофункціональної підставки VOREL 67260:
- Тип: універсальний
- Призначення: під взуття, вазони, акумулятори, відра
- Габарит: 780 х 384 х 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 32 мм |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 384 мм |
| Тип мебели | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Ширина | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

