![Мітчик VOREL М8 х 1.25 мм, l= 56 мм, набір 3 шт [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568499454_mitchik-vorel-m8.jpg)
Мітчик VOREL М8 х 1.25 мм, l= 56 мм, набір 3 шт [25/100]
414 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 24350
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мітчик VOREL М8 х 1.25 мм, l= 56 мм, набір 3 шт [25/100]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴

