ОПИС Мітчик ручний VOREL М20х2,5 3 шт (24470): Виготовлений із високоякісної сталі типу HSS. L = 95 мм. Надійність та тривалий термін служби. Простота та зручність у використанні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Мітчик ручний VOREL М20х2,5 3 шт (24470): Виробник VOREL Метод застосування Ручний Тип різьби Метрична, М Напрямок різьби Права Стандартний крок різьби Так Діаметр мітчика 20,0 мм Крок різьби (мм) 2,50 мм Тип сталі HSS Кількість 3 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 95 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Напрям різьби | Права |
| Призначення | Машинний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Діаметр нарізуваної різі | 20 мм |
| Тип | Набір клупів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴

![Мітчик VOREL М20 х 2.5 мм, l= 95 мм, набір 3 шт [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568499454_mitchik-vorel-m20.jpg)
