![Мультиметр для вимірювання електричних параметрів VOREL : цифровий з LCD-дисплеєм [50], фото 1](https://images.prom.ua/4568537510_multimetr-dlya-vimiryuvannya.jpg)
Мультиметр для вимірювання електричних параметрів VOREL : цифровий з LCD-дисплеєм [50]
610 ₴
- В наявності
- Код: 81773
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Мультиметр цифровий VOREL (81773): Мультиметр VOREL 81773 - електричний пристрій, який призначений для вимірювання напруги та струму, змінного та постійного. Також дозволяє вимірювати опір, тест провідності та контроль стану індикаторів. Мультиметр має пластиковий корпус, рідкокристалічний дисплей, перемикач діапазона вимірювальних величин. В корпусі встановлені вимірювальні розетки. Мультиметр оснащений вимірювальними проводами. Особливості: Ручне налаштування діапазона вимірювань Звуковий сигнал, корисний при огляді електроустановок – дозволяє легко перевірити неперервність кола РК-дисплей з підсвіткою і функцією зберігання результатів вимірювань Резиновий корпус захищає мультиметр від механічних пошкоджень Характеристики: Дисплей – LCD (максимальний результат, який відображається - 1999) Вимірювання змінної напруги – 0-600 В Вимірювання постійної напруги – 0-600 В Вимірювання опору – 200 Ом - 2 МОм Постійний струм – 0-10 A Тест діодів – 1 мА, UR 1.5 В Тест транзисторів – hFE PNP, NPN Джерело живлення – 9 В (6F22) (в комплект не входить) Зовнішні розміри – 145 x 75 x 35 мм Вага – 177 г (без батареї) Комплектація: Мультиметр Вимірювальні провода Термопара
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.177 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 75 мм |
| Вимірювання струму | |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 0 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0 |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Вимірювання напруги | |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Вимірювання опору | |
| Максимальний діапазон опору | 2 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Одиниці виміру опору | Ом, МОм |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
- Ціна: 610 ₴

