![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 10 мм, L= 39 мм [60/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568527662_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 10 мм, L= 39 мм [60/240]
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1000
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева 6-гранна ударна Yato 1/2" 10 мм (YT-1000): Особливості головки торцевої Yato 1/2 "10 мм ударна (YT-1000): Виготовлена з хром-молібденової сталі Захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева 6-гранна ударна Yato 1/2" 10 мм (YT-1000): Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Так Подовжена головка Ні Розмір посадки (дюйм) 1/2" Розмір головки 10 мм Довжина 39 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 10 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴

