![Степлер металевий до скоб і цвяхів YATO; скоби: 6-14х 11,3х 1,2 мм, цвяхи: 15х 1,2 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568523692_stepler-metalevij-do.jpg)
Степлер металевий до скоб і цвяхів YATO; скоби: 6-14х 11,3х 1,2 мм, цвяхи: 15х 1,2 мм [6/24]
858 ₴
- В наявності
- Код: YT-70021
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер оббивний YATO YT-70021. Призначений для швидкого з'єднання різних матеріалів, наприклад дерева з тканинами, картоном, папером або шкірою. Використовується в оббивних роботах, покрівельних робіт, декораторських, обробних, будівельних і т.д.
Степлер призначений для забивання:
- Типових сталевих прямокутних скоб завдовжки від 6 до 14 мм.
- Цвяхи завдовжки 15 мм.
Основні характеристики степлера:
- Степлер з регульованим тиском калатала, пружиною - регульована сила удару.
- Має функцію видалення скоб.
- Ремінь для перенесення ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина цвяха | 15 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Максимальна довжина цвяха | 15 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Важільний |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

