![Рулетка мірна стрічка VOREL : L= 10 м, фіберглас [20/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568500316_ruletka-mirna-strichka.jpg)
Рулетка мірна стрічка VOREL : L= 10 м, фіберглас [20/100]
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 14100
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Рулетка VOREL 10 м (14100): Професійна рулетка призначена для вимірювання великих відстаней на відкритій місцевості або в закритих приміщеннях і застосовується для професійних і побутових обмірів при ремонті, будівництві і т.д. Двостороннє полотно виготовлено з фібергласу, що гарантує міцність. Корпус з ударостійкого пластику. Металевий «вічко» дозволяє легко прикріпити стрічку. Метрична і дюймова шкала. Наконечник полотна оснащений металевою петлею, за допомогою якої можна міцно зафіксувати стрічку при виконанні відповідальних вимірювальних робіт. Клас точності - II. Вага - 0,16 кг.
иробник VOREL Довжина 10,0 м Ширина стрічки 13,0 мм Особливості рулетки Полотно зі скловолокна Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.17 г |
| Довжина полотна | 10 м |
| Клас точності | 2 |
| Стан | Новий |
| Ширина полотна | 13 мм |
| Шкала вимірювань | Метрична система (м, см, мм) |
| Додаткові функції | |
| Фіксатор стрічки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 10 м |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу інструмента | Пластмаса |
| Матеріал стрічки | Фіберглас |
| Тип корпусу | Закритий |
- Ціна: 119 ₴

