![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 52 мм, L= 72 мм [2/8], фото 1](https://images.prom.ua/4568520414_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 52 мм, L= 72 мм [2/8]
1 725 ₴
- В наявності
- Код: YT-1102
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева 6-гранна ударна Yato 3/4" 52 мм (YT-1102): Особливості головки торцевої Yato 3/4 "52 мм ударна (YT-1102): Виготовлена з хром-молібденової сталі Витримує значні навантаження Захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Так Подовжена головка Ні Розмір посадки (дюйм) 3/4" Розмір головки 52 мм Довжина 72 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 52 мм |
| Розмір min | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴

