ОПИС Сучкоріз Yato (YT-8832): Особливості сучкоріза Yato (YT-8832): професійна якість Гострі і міцні леза виготовлені з високовуглецевої сталі посилені рукоятки ергономічний дизайн Рукоятки з протівоскользящімі накладками - для максимального комфорту і безпеки під час роботи Надійність і тривалий термін служби
Виробник YATO Тип сучкоріза Механічний Особливості сучкоріза Традиційний Діаметр зрізу 25 мм Загальна довжина 62 см Матеріал Сталь Вага 1083 г Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Загальна довжина | 62 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Додаткові функції | |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стрічка для щеплення | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

![Сікатор YATO : Посилені ручки , L= 625 мм, Ø= 25 мм [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568518243_sikator-yato-.jpg)
