![Гайковерт ударний пневматичний YATO: квадрат 1", F= 3200 Nm, роб. тиск- 6-10 Bar при 355 л/хв [1/21], фото 1](https://images.prom.ua/4568508712_gajkovert-udarnij-pnevmatichnij.jpg)
Гайковерт ударний пневматичний YATO: квадрат 1", F= 3200 Nm, роб. тиск- 6-10 Bar при 355 л/хв [1/21]
13 302 ₴
- В наявності
- Код: YT-09615
- +380 (73) 606-74-38
Пневматичний гайковерт ударний 1" 3200 Нм з кейсом YATO YT-09615 (Польща)
Пневматичний ударний гайковерт YATO YT-09615 призначений для обслуговування вантажних авто, а також для використання в промислових цехах, мастреских і автосервісах. З його допомогою можна відкручувати і закручувати колеса автомобілів.
Особливості YT-09615:
- Виконаний з композитних матеріалів і дюралюмінію.
- Потужний, рівномірний хід.
- Низьке споживання повітря.
- Ударний механізм Pinless Hammer дозволяє досягати великого крутного моменту при невеликому споживанні повітря і низьким рівнем вібрації.
Технічні характеристики YT-09615
| Виробник | YATO |
| Крутний момент, Нм | 3200 |
| Витрата повітря, л/хв | 355 |
| Швидкість обертання, об/хв | 3500 |
| Шпиндель | 1" (25 мм) |
| Розмір швидкого роз'єми | 1/2" (12.7 мм) |
| Робочий тиск, МПа | 0.6-1 |
| Вага, кг | 16.7 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами найвищої якості професійних інструментів, унікального й індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів.
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 16 кг |
| Витрата повітря | 355 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 3200 H*m |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
- Ціна: 13 302 ₴

