![Пневмозаклепочник YATO для нітів Ø= 2,4; 3,2; 4,0; 4,8; 6,4 мм, l = 16 мм, F = 1390 кг [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568505534_pnevmozaklepochnik-yato-dlya.jpg)
Пневмозаклепочник YATO для нітів Ø= 2,4; 3,2; 4,0; 4,8; 6,4 мм, l = 16 мм, F = 1390 кг [6]
10 149 ₴
- В наявності
- Код: YT-3618
- +380 (73) 606-74-38
Пневмозаклепувач YATO YT-3618 (Польща)
Технічні характеристики YT-3618
| Виробник | YATO |
| Діаметр повітряного присоединителя (PT) | 1/4" |
| Діаметр шланга подачі повітря (внутрішній) | 3/8" |
| Діаметр заклепок, мм | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8; 6,4 |
| Сила здавлювання, kg/N | 1389 / 13 620 |
| Максимальний хід поршня | 19 |
| Максимальний робочий тиск, MPa | 0.7 |
| Рекомендований робочий тиск, MPa | 0.62 |
| Витрата повітря, л/хв | 0.99 |
| Вага, кг | 2 |
Торгова марка Yato належить польській торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще 1990 року.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації.
Продукти TOYA є синонімами найвищої якості професійних інструментів, унікального й індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів.
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO — бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються насамперед інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, чудові матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються фахівцями в багатьох галузях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Робочий хід | 16 мм |
| Розміри витяжних заклепок | 3.2 мм, 2.4 мм, 4.0 мм, 6.4 мм, 4.8 мм |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
- Ціна: 10 149 ₴

